Datum Týmy Skóre
06. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FbC Sokol Předměřice n/L : 6
06. 10. 2019 IBK Holice - DDM - Florbal Litomyšl : 6
06. 10. 2019 FBŠ Všestary - Florbal Litomyšl : 5
06. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FBC SION - DDM Nová Generace : 2
20. 10. 2019 Florbal Litomyšl - IBK Holice - DDM - : -
20. 10. 2019 FBŠ Všestary - Florbal Litomyšl - : -
20. 10. 2019 Florbal Litomyšl - Orel Rtyně v Podkrkonoší - : -
20. 10. 2019 Sokoli Pardubice C - MŽ - Florbal Litomyšl - : -
TEAM Z V VP P PP B
1. Sokoli Pardubice 4 3 0 0 0 0
2. FbC Hradec Králové A 4 2 0 1 0 0
3. Florbal Primátor Náchod 4 2 0 2 0 0
4. FTC Vysoké Mýto 4 2 0 2 0 0
5. Sokoli Pardubice B 4 0 0 4 0 0
6. FBC Dobruška 4 4 0 0 0 0
7. FbC Hradec Králové B 4 2 0 2 0 0
8. FbC Skuteč 4 2 0 2 0 0
9. KM automatik FBK Jičín 4 2 0 2 0 0
10. FBC Trutnov (DTJ) 4 0 0 4 0 0
11. TJ Sokol Dvůr Králové nL 4 3 0 1 0 0
12. TJ Sokol Jaroměř 4 2 0 0 0 0
13. FbK TJ Svitavy 4 2 0 1 0 0
14. FbK Orlicko-Třebovsko modří 4 1 0 2 0 0
15. Orel Rtyně v Podkrkonoší 4 0 0 4 0 0
16. FbC Sokol Předměřice n/L 4 4 0 0 0 0
17. FLORBAL LITOMYŠL 4 3 0 1 0 0
18. IBK Holice - DDM 4 2 0 2 0 0
19. FBŠ Všestary 4 1 0 3 0 0
20. FBC SION - DDM Nová Generace 4 0 0 4 0 0
21. Sokoli Pardubice C - MŽ 3 2 0 1 0 0
22. TJ Lanškroun 3 2 0 1 0 0
23. FBC LETOHRAD Orel Orlice 3 2 0 1 0 0
24. Orel Přelouč 3 0 0 3 0 0
25. FBK Piráti Sokol Chrudim 3 3 0 0 0 0
26. FbC Hradec Králové C 3 1 0 2 0 0
27. FbK Orlicko-Třebovsko bílí 3 1 0 2 0 0
28. FBC Hvězdy Česká Skalice 3 1 0 2 0 0
29. 1. FBC Polička 3 3 0 0 0 0
30. FBK Bulldogs Hořice 3 2 0 1 0 0
31. HAGA Pardubice 3 1 0 2 0 0
32. FBK Kobra Tatran Hostinné 3 0 0 3 0 0
Petr Barcal
Petr Barcal (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 5

Max Holásek
Max Holásek (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Václav Jiruše
Václav Jiruše (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Eliška Křivková
Eliška Křivková (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jan Majtner
Jan Majtner (0)
Body 7
Branky 6
Asistence 1
Trestné minuty 0

Daniel Novotný
Daniel Novotný (0)
Body 3
Branky 1
Asistence 2
Trestné minuty 0

Ondřej Pakosta
Ondřej Pakosta (0)
Body 6
Branky 2
Asistence 4
Trestné minuty 0

Daniel Prokeš
Daniel Prokeš (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 22

Jakub Renza
Jakub Renza (0)
Body 9
Branky 3
Asistence 6
Trestné minuty 0

Adam Vajrauch
Adam Vajrauch (0)
Body 4
Branky 4
Asistence 0
Trestné minuty 0

Lukáš Wetter
Lukáš Wetter (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Tomáš Řehůřek
Tomáš Řehůřek (0)
Body 5
Branky 5
Asistence 0
Trestné minuty 0

Michaela Prosecká
Michaela Prosecká (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Adam Pilař
Adam Pilař (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Začátek Konec Poznámka
Po 15:30 17:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St 15:30 17:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
Čt trénink není
15:00 16:15 Městská sportovní hala, Litomyšl
So trénink není
Ne trénink není

Partneři

Děkujeme :)

Zpět