Nábor nových členů

Datum Týmy Místo Skóre
02. 10. 2022 FbC Skuteč - Florbal Litomyšl Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
02. 10. 2022 Florbal Litomyšl - Florbal Primátor Náchod Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
02. 10. 2022 FbC Hradec Králové A - Florbal Litomyšl Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
02. 10. 2022 Florbal Litomyšl - SOKOLI Pardubice Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
TEAM Z V VP P PP B
1. FLORBAL LITOMYŠL 0 0 0 0 0 0
2. FbC Hradec Králové A 0 0 0 0 0 0
3. FbC Skuteč 0 0 0 0 0 0
4. Florbal Primátor Náchod 0 0 0 0 0 0
5. SOKOLI Pardubice 0 0 0 0 0 0
6. FBK Jičín černí 0 0 0 0 0 0
7. FTC Vysoké Mýto 0 0 0 0 0 0
8. FbC Hradec Králové B 0 0 0 0 0 0
9. FbK Orlicko-Třebovsko A 0 0 0 0 0 0
10. SOKOLI Pardubice B 0 0 0 0 0 0
11. 1. FBC Polička 0 0 0 0 0 0
12. FBC LETOHRAD Orel Orlice 0 0 0 0 0 0
13. FBC SION - DDM Nová Generace 0 0 0 0 0 0
14. FBC Trutnov (DTJ) 0 0 0 0 0 0
15. TJ Sokol Dvůr Králové nL 0 0 0 0 0 0
16. FBK Draci Hořice 0 0 0 0 0 0
17. FBK Piráti Sokol Chrudim 0 0 0 0 0 0
18. FbC Hradec Králové C 0 0 0 0 0 0
19. HAGA Pardubice 0 0 0 0 0 0
20. Sokol Chlumec nad Cidlinou A 0 0 0 0 0 0
21. FBC Dobruška 0 0 0 0 0 0
22. FbK Orlicko-Třebovsko B 0 0 0 0 0 0
23. IBK Holice 0 0 0 0 0 0
24. Orel Rtyně v Podkrkonoší 0 0 0 0 0 0
25. TJ Sokol Jaroměř 0 0 0 0 0 0
26. FBC Česká Skalice 0 0 0 0 0 0
27. FBK Jičín modří 0 0 0 0 0 0
28. FBŠ Všestary 0 0 0 0 0 0
29. Orel Přelouč 0 0 0 0 0 0
30. Orel Rtyně v Podkrkonoší B 0 0 0 0 0 0
31. Sokol Chlumec nad Cidlinou B 0 0 0 0 0 0
Adam Dvořák
Adam Dvořák (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

David Dvořák
David Dvořák (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Tadeáš Glánzner
Tadeáš Glánzner (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Denis Gult
Denis Gult (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

David Jiří Hajro
David Jiří Hajro (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Samuel Matějka
Samuel Matějka (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Matyáš Premauer
Matyáš Premauer (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Adam Severa
Adam Severa (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Šimon Vávra
Šimon Vávra (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Matyáš Wetter
Matyáš Wetter (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Radim Čáp
Radim Čáp (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Vojtěch Šmíd
Vojtěch Šmíd (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Hráč Zápasy Body Branky Asistence Trestné minuty
Adam Dvořák 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
David Dvořák 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Tadeáš Glánzner 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Denis Gult 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
David Jiří Hajro 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Samuel Matějka 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Matyáš Premauer 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Adam Severa 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Šimon Vávra 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Matyáš Wetter 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Radim Čáp 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Vojtěch Šmíd 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Začátek Konec Poznámka
Po 15:30 17:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St 15:30 17:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
Čt trénink není
15:00 16:15 Městská sportovní hala, Litomyšl
So trénink není
Ne trénink není

Hlavní sponzor

Zpět