Datum Týmy Skóre
06. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FbC Sokol Předměřice n/L : 6
06. 10. 2019 IBK Holice - DDM - Florbal Litomyšl : 6
06. 10. 2019 FBŠ Všestary - Florbal Litomyšl : 5
06. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FBC SION - DDM Nová Generace : 2
20. 10. 2019 Florbal Litomyšl - IBK Holice - DDM : 3
20. 10. 2019 FBŠ Všestary - Florbal Litomyšl : 11
20. 10. 2019 Florbal Litomyšl - Orel Rtyně v Podkrkonoší 13 : 2
20. 10. 2019 Sokoli Pardubice C - MŽ - Florbal Litomyšl : 10
03. 11. 2019 FbK TJ Svitavy - Florbal Litomyšl : 6
03. 11. 2019 Florbal Litomyšl - TJ Sokol Dvůr Králové nL : 0
03. 11. 2019 FBC Trutnov (DTJ) - Florbal Litomyšl : 6
03. 11. 2019 Florbal Litomyšl - TJ Sokol Jaroměř : 2
17. 11. 2019 TJ Sokol Jaroměř - Florbal Litomyšl : 6
17. 11. 2019 Florbal Litomyšl - FBC Dobruška : 4
17. 11. 2019 FbC Hradec Králové B - Florbal Litomyšl : 4
17. 11. 2019 Florbal Litomyšl - FbC Skuteč : 3
08. 12. 2019 Florbal Primátor Náchod - Florbal Litomyšl : 4
08. 12. 2019 Florbal Litomyšl - Sokoli Pardubice : 5
08. 12. 2019 FbC Hradec Králové A - Florbal Litomyšl : 3
08. 12. 2019 Florbal Litomyšl - FTC Vysoké Mýto : 9
26. 01. 2020 Florbal Litomyšl - FBC Dobruška - : -
26. 01. 2020 FbC Skuteč - Florbal Litomyšl - : -
26. 01. 2020 Sokoli Pardubice C - MŽ - Florbal Litomyšl - : -
26. 01. 2020 Florbal Litomyšl - FbC Sokol Předměřice n/L - : -
TEAM Z V VP P PP B
1. Sokoli Pardubice 20 18 0 1 0 0
2. FbC Hradec Králové A 20 12 0 5 0 0
3. Florbal Primátor Náchod 20 7 0 10 0 0
4. FTC Vysoké Mýto 20 7 0 12 0 0
5. FBC Dobruška 20 14 0 6 0 0
6. FbC Skuteč 20 10 0 7 0 0
7. FbC Hradec Králové B 20 6 0 14 0 0
8. Sokoli Pardubice B 20 6 0 11 0 0
9. FbC Sokol Předměřice n/L 20 13 0 6 0 0
10. KM automatik FBK Jičín 20 7 0 11 0 0
11. FLORBAL LITOMYŠL 20 15 0 4 0 0
12. TJ Sokol Jaroměř 20 9 0 8 0 0
13. FbK Orlicko-Třebovsko modří 20 13 0 5 0 0
14. FbK TJ Svitavy 20 8 0 7 0 0
15. TJ Sokol Dvůr Králové nL 20 4 0 14 0 0
16. FBC Trutnov (DTJ) 19 4 0 11 0 0
17. IBK Holice - DDM 20 11 0 7 0 0
18. Sokoli Pardubice C - MŽ 19 9 0 9 0 0
19. FBK Piráti Sokol Chrudim 18 7 0 10 0 0
20. Orel Rtyně v Podkrkonoší 18 2 0 15 0 0
21. TJ Lanškroun 16 8 0 5 0 0
22. Orel Přelouč 16 6 0 8 0 0
23. 1. FBC Polička 16 16 0 0 0 0
24. FBC SION - DDM Nová Generace 16 6 0 8 0 0
25. FBC LETOHRAD Orel Orlice 15 6 0 7 0 0
26. FBŠ Všestary 17 2 0 13 0 0
27. FBK Bulldogs Hořice 15 10 0 4 0 0
28. FbC Hradec Králové C 15 7 0 7 0 0
29. FBC Hvězdy Česká Skalice 15 6 0 9 0 0
30. FBK Kobra Tatran Hostinné 15 6 0 7 0 0
31. FbK Orlicko-Třebovsko bílí 15 1 0 13 0 0
32. HAGA Pardubice 15 6 0 8 0 0
Petr Barcal
Petr Barcal (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 5

Max Holásek
Max Holásek (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Václav Jiruše
Václav Jiruše (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Eliška Křivková
Eliška Křivková (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jan Majtner
Jan Majtner (0)
Body 7
Branky 6
Asistence 1
Trestné minuty 0

Daniel Novotný
Daniel Novotný (0)
Body 3
Branky 1
Asistence 2
Trestné minuty 0

Ondřej Pakosta
Ondřej Pakosta (0)
Body 6
Branky 2
Asistence 4
Trestné minuty 0

Daniel Prokeš
Daniel Prokeš (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 22

Jakub Renza
Jakub Renza (0)
Body 9
Branky 3
Asistence 6
Trestné minuty 0

Adam Vajrauch
Adam Vajrauch (0)
Body 4
Branky 4
Asistence 0
Trestné minuty 0

Lukáš Wetter
Lukáš Wetter (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Tomáš Řehůřek
Tomáš Řehůřek (0)
Body 5
Branky 5
Asistence 0
Trestné minuty 0

Michaela Prosecká
Michaela Prosecká (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Adam Pilař
Adam Pilař (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jiří Večeře
Jiří Večeře (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Začátek Konec Poznámka
Po 15:30 17:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St 15:30 17:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
Čt trénink není
15:00 16:15 Městská sportovní hala, Litomyšl
So trénink není
Ne trénink není

Partneři

Děkujeme :)

Zpět