Nábor nových členů

Datum Týmy Místo Skóre
25. 09. 2022 Florbal Litomyšl - SK Spartak Slatiňany MSH Litomyšl : 6
25. 09. 2022 Florbal Litomyšl - Orel Přelouč MSH Litomyšl : 8
08. 10. 2022 ŽSK Třemošnice - Florbal Litomyšl SH Golčův Jeníkov - : -
08. 10. 2022 SOKOLI Pardubice Excellent C - Florbal Litomyšl SH Golčův Jeníkov - : -
23. 10. 2022 Florbal Litomyšl - Marilan Pardubice SH Gymnázium Polička - : -
23. 10. 2022 1. FBC Polička - Florbal Litomyšl SH Gymnázium Polička - : -
04. 12. 2022 Florbal Litomyšl - HAGA Pardubice B SH Golčův Jeníkov - : -
04. 12. 2022 SK Spartak Slatiňany - Florbal Litomyšl SH Golčův Jeníkov - : -
18. 12. 2022 FBK Piráti Sokol Chrudim - Florbal Litomyšl SH Chrudim - : -
18. 12. 2022 Florbal Litomyšl - FbK Orlicko-Třebovsko B SH Chrudim - : -
15. 01. 2023 Florbal Litomyšl - ŽSK Třemošnice SH Lázně Bohdaneč - : -
15. 01. 2023 FBC LETOHRAD Orel Orlice C - Florbal Litomyšl SH Lázně Bohdaneč - : -
29. 01. 2023 FbC Titáni USK Pardubice - Florbal Litomyšl SH Univerzity Pardubice TA1 - velká - : -
29. 01. 2023 Klub SPV Pardubice B - Florbal Litomyšl SH Univerzity Pardubice TA1 - velká - : -
12. 02. 2023 Florbal Litomyšl - FBC LETOHRAD Orel Orlice C MSH Litomyšl - : -
12. 02. 2023 Florbal Litomyšl - FbC Titáni USK Pardubice MSH Litomyšl - : -
04. 03. 2023 FbK Orlicko-Třebovsko B - Florbal Litomyšl Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
04. 03. 2023 Marilan Pardubice - Florbal Litomyšl Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
11. 03. 2023 Florbal Litomyšl - Klub SPV Pardubice B Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
11. 03. 2023 HAGA Pardubice B - Florbal Litomyšl Tréninkové centrum Sokoli Pardubice - : -
26. 03. 2023 Orel Přelouč - Florbal Litomyšl SH Gymnázium Polička - : -
26. 03. 2023 Florbal Litomyšl - 1. FBC Polička SH Gymnázium Polička - : -
09. 04. 2023 Florbal Litomyšl - FBK Piráti Sokol Chrudim MSH Litomyšl - : -
09. 04. 2023 Florbal Litomyšl - SOKOLI Pardubice Excellent C MSH Litomyšl - : -
TEAM Z V VP P PP B
1. SOKOLI Pardubice Excellent C 2 2 0 0 0 6
2. ŽSK Třemošnice 2 2 0 0 0 6
3. FbC Titáni USK Pardubice 2 2 0 0 0 6
4. HAGA Pardubice B 2 2 0 0 0 6
5. FLORBAL LITOMYŠL B 2 1 0 0 0 4
6. 1. FBC Polička 2 1 0 1 0 3
7. Marilan Pardubice 2 1 0 1 0 3
8. Orel Přelouč 2 0 0 1 0 1
9. FBC LETOHRAD Orel Orlice C 0 0 0 0 0 0
10. SK Spartak Slatiňany 2 0 0 2 0 0
11. FbK Orlicko-Třebovsko B 2 0 0 2 0 0
12. Klub SPV Pardubice B 2 0 0 2 0 0
13. FBK Piráti Sokol Chrudim 2 0 0 2 0 0
Ondřej Beneš
Ondřej Beneš (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Tomáš Boštík
Tomáš Boštík (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jakub Cenek
Jakub Cenek (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Ondřej Chadima
Ondřej Chadima (0)
Zápasy 2
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 2

Tomáš Doubek
Tomáš Doubek (0)
Zápasy 0
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Radim Hladík
Radim Hladík (0)
Zápasy 2
Body 2
Branky 1
Asistence 1
Trestné minuty 0

Hráč Zápasy Body Branky Asistence Trestné minuty
Ondřej Beneš 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Tomáš Boštík 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Jakub Cenek 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Ondřej Chadima 2 0 0 0 2 hráč na ceskyflorbal.cz
Tomáš Doubek 0 0 0 0 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Radim Hladík 2 2 1 1 0 hráč na ceskyflorbal.cz
Začátek Konec Poznámka
Po 19:00 20:30 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St trénink není
Čt trénink není
trénink není
So trénink není
Ne trénink není

Hlavní sponzor

Zpět