Datum Týmy Skóre
22. 09. 2019 Sokoli Pardubice Excellent C - Florbal Litomyšl : 5
22. 09. 2019 Florbal Litomyšl - Marilan Pardubice : 6
29. 09. 2019 Florbal Litomyšl - FBC TJ Draci Lanškroun : 3
29. 09. 2019 1. FBC Polička - Florbal Litomyšl : 5
06. 10. 2019 FTC Vysoké Mýto B - Florbal Litomyšl 10 : 2
06. 10. 2019 Florbal Litomyšl - ŽSK Třemošnice : 6
27. 10. 2019 Florbal Litomyšl - SK Spartak Slatiňany - : -
27. 10. 2019 HAGA Pardubice B - Florbal Litomyšl - : -
24. 11. 2019 Florbal Litomyšl - HAGA Pardubice B - : -
24. 11. 2019 FTC Vysoké Mýto B - Florbal Litomyšl - : -
07. 12. 2019 Florbal Litomyšl - Sokoli Pardubice Excellent C - : -
07. 12. 2019 FBC TJ Draci Lanškroun - Florbal Litomyšl - : -
22. 12. 2019 Florbal Litomyšl - Marilan Pardubice - : -
22. 12. 2019 SK Spartak Slatiňany - Florbal Litomyšl - : -
05. 01. 2020 ŽSK Třemošnice - Florbal Litomyšl - : -
05. 01. 2020 Florbal Litomyšl - 1. FBC Polička - : -
18. 01. 2020 Florbal Litomyšl - Sokoli Pardubice Excellent C - : -
18. 01. 2020 HAGA Pardubice B - Florbal Litomyšl - : -
02. 02. 2020 Marilan Pardubice - Florbal Litomyšl - : -
02. 02. 2020 Florbal Litomyšl - SK Spartak Slatiňany - : -
01. 03. 2020 1. FBC Polička - Florbal Litomyšl - : -
01. 03. 2020 Florbal Litomyšl - ŽSK Třemošnice - : -
22. 03. 2020 Florbal Litomyšl - FTC Vysoké Mýto B - : -
22. 03. 2020 FBC TJ Draci Lanškroun - Florbal Litomyšl - : -
TEAM Z V VP P PP B
1. FBC TJ Draci Lanškroun 6 4 0 1 0 13
2. 1. FBC Polička 6 4 0 2 0 12
3. Sokoli Pardubice Excellent C 4 3 0 1 0 9
4. FTC Vysoké Mýto B 4 2 0 2 0 6
5. FLORBAL LITOMYŠL B 6 2 0 4 0 6
6. Marilan Pardubice 4 1 0 2 0 4
7. HAGA Pardubice B 2 1 0 1 0 3
8. SK Spartak Slatiňany 4 1 0 3 0 3
9. ŽSK Třemošnice 4 1 0 3 0 3
Filip Dohnal
Filip Dohnal (0)
Body 8
Branky 5
Asistence 3
Trestné minuty 0

Tomáš Doubek
Tomáš Doubek (0)
Body 1
Branky 1
Asistence 0
Trestné minuty 2

Jan Krejsa
Jan Krejsa (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Martin Motyčka
Martin Motyčka (0)
Body 4
Branky 3
Asistence 1
Trestné minuty 6

Jan Rejman
Jan Rejman (0)
Body 2
Branky 1
Asistence 1
Trestné minuty 2

Martin Rybka
Martin Rybka (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jan Beneš
Jan Beneš (0)
Body 1
Branky 1
Asistence 0
Trestné minuty 27

Ondřej Beneš
Ondřej Beneš (0)
Body 3
Branky 1
Asistence 2
Trestné minuty 0

Ondřej Chadima
Ondřej Chadima (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 4

Jakub Haupt
Jakub Haupt (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

David Jiránek
David Jiránek (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Tomáš Nonn
Tomáš Nonn (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jan Burda
Jan Burda (0)
Body 11
Branky 7
Asistence 4
Trestné minuty 2

Jiří Hubinka
Jiří Hubinka (0)
Body 2
Branky 1
Asistence 1
Trestné minuty 0

Vojtěch Jakubík
Vojtěch Jakubík (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Martin Klejch
Martin Klejch (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 2

Aleš Staněk
Aleš Staněk (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 0

Pavel Štefl
Pavel Štefl (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jiří Beran
Jiří Beran (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Marek Boštík
Marek Boštík (0)
Body 1
Branky 1
Asistence 0
Trestné minuty 0

Začátek Konec Poznámka
Po 20:00 21:15 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St trénink není
Čt 18:30 20:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
19:30 21:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
So trénink není
Ne trénink není

Partneři

Děkujeme :)

Zpět