Datum Týmy Skóre
14. 09. 2019 Pacovští Honzíci - Florbal Litomyšl : 7
15. 09. 2019 Florbal Litomyšl - SK Jihlava : 6
28. 09. 2019 PSKC Okříšky-MoBu - Florbal Litomyšl : 10
06. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FBC LETOHRAD Orel Orlice : 2
18. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FBK Piráti Sokol Chrudim : 5
19. 10. 2019 FTC Vysoké Mýto - Florbal Litomyšl : 8
02. 11. 2019 Hippos Žďár n/S. - Florbal Litomyšl : 6
10. 11. 2019 Hornets Brno ZŠ Horní - Florbal Litomyšl : 5
23. 11. 2019 FBC Mohelnice - Florbal Litomyšl 12 : 10
30. 11. 2019 Florbal Litomyšl - Pacovští Honzíci : 2
01. 12. 2019 SK Jihlava - Florbal Litomyšl : 6
14. 12. 2019 Florbal Litomyšl - PSKC Okříšky-MoBu : 4
15. 12. 2019 FBC LETOHRAD Orel Orlice - Florbal Litomyšl : 8
20. 12. 2019 Florbal Litomyšl - FTC Vysoké Mýto : 5
04. 01. 2020 Florbal Litomyšl - TJ Centropen Dačice : 5
17. 01. 2020 FBK Piráti Sokol Chrudim - Florbal Litomyšl : 9
19. 01. 2020 Florbal Litomyšl - Hippos Žďár n/S. - : -
02. 02. 2020 Florbal Litomyšl - Hornets Brno ZŠ Horní - : -
15. 02. 2020 TJ Centropen Dačice - Florbal Litomyšl - : -
23. 02. 2020 Florbal Litomyšl - FBC Mohelnice - : -
TEAM Z V VP P PP B
1. FBC Mohelnice 15 11 1 1 2 37
2. Hornets Brno ZŠ Horní 14 8 3 2 1 31
3. FLORBAL LITOMYŠL 16 9 0 6 1 28
4. FTC Vysoké Mýto 14 7 1 5 1 24
5. Hippos Žďár n/S. 14 7 0 6 1 22
6. TJ Centropen Dačice 15 5 3 7 0 21
7. SK Jihlava 15 3 5 5 2 21
8. FBC LETOHRAD Orel Orlice 15 6 0 8 1 19
9. Pacovští Honzíci 14 5 1 7 1 18
10. PSKC Okříšky-MoBu 15 4 0 10 1 13
11. FBK Piráti Sokol Chrudim 15 2 0 10 3 9
12. FBŠ Jihlava 0 0 0 0 0 0
Tomáš Boštík
Tomáš Boštík (0)
Body 4
Branky 2
Asistence 2
Trestné minuty 2

Tomáš Hájek
Tomáš Hájek (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Michal Háp
Michal Háp (0)
Body 9
Branky 2
Asistence 7
Trestné minuty 5

Ondřej Háp
Ondřej Háp (0)
Body 2
Branky 1
Asistence 1
Trestné minuty 4

Petr Kuchta
Petr Kuchta (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 2

Marek Lamplot
Marek Lamplot (0)
Body 6
Branky 2
Asistence 4
Trestné minuty 6

David Mlejnek
David Mlejnek (0)
Body 2
Branky 0
Asistence 2
Trestné minuty 0

Vilém Nonn
Vilém Nonn (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 0

Tomáš Novák
Tomáš Novák (0)
Body 3
Branky 1
Asistence 2
Trestné minuty 0

Daniel Ondráček
Daniel Ondráček (0)
Body 3
Branky 1
Asistence 2
Trestné minuty 2

Matěj Stejskal
Matěj Stejskal (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Ondřej Vašek
Ondřej Vašek (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Ladislav Štancl
Ladislav Štancl (0)
Body 2
Branky 0
Asistence 2
Trestné minuty 0

Martin Štarman
Martin Štarman (0)
Body 11
Branky 9
Asistence 2
Trestné minuty 4

Štěpán Švec
Štěpán Švec (0)
Body 11
Branky 8
Asistence 3
Trestné minuty 2

Jiří Žák
Jiří Žák (0)
Body 2
Branky 2
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jiří Boštík
Jiří Boštík (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 0

Jan Kulhavý
Jan Kulhavý (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 2

Začátek Konec Poznámka
Po 20:00 21:15 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St trénink není
Čt 18:30 20:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
19:30 21:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
So trénink není
Ne trénink není

Partneři

Děkujeme :)

Zpět