Datum Týmy Skóre
14. 09. 2019 Pacovští Honzíci - Florbal Litomyšl : 7
15. 09. 2019 Florbal Litomyšl - SK Jihlava : 6
28. 09. 2019 PSKC Okříšky-MoBu - Florbal Litomyšl : 10
06. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FBC LETOHRAD Orel Orlice : 2
18. 10. 2019 Florbal Litomyšl - FBK Piráti Sokol Chrudim : 5
19. 10. 2019 FTC Vysoké Mýto - Florbal Litomyšl : 8
02. 11. 2019 Hippos Žďár n/S. - Florbal Litomyšl - : -
10. 11. 2019 Hornets Brno ZŠ Horní - Florbal Litomyšl - : -
16. 11. 2019 Florbal Litomyšl - TJ Centropen Dačice - : -
23. 11. 2019 FBC Mohelnice - Florbal Litomyšl - : -
30. 11. 2019 Florbal Litomyšl - Pacovští Honzíci - : -
01. 12. 2019 SK Jihlava - Florbal Litomyšl - : -
14. 12. 2019 Florbal Litomyšl - PSKC Okříšky-MoBu - : -
15. 12. 2019 FBC LETOHRAD Orel Orlice - Florbal Litomyšl - : -
21. 12. 2019 Florbal Litomyšl - FTC Vysoké Mýto - : -
17. 01. 2020 FBK Piráti Sokol Chrudim - Florbal Litomyšl - : -
19. 01. 2020 Florbal Litomyšl - Hippos Žďár n/S. - : -
02. 02. 2020 Florbal Litomyšl - Hornets Brno ZŠ Horní - : -
15. 02. 2020 TJ Centropen Dačice - Florbal Litomyšl - : -
23. 02. 2020 Florbal Litomyšl - FBC Mohelnice - : -
TEAM Z V VP P PP B
1. FBC Mohelnice 5 4 1 0 0 14
2. Hornets Brno ZŠ Horní 5 4 1 0 0 14
3. FLORBAL LITOMYŠL 6 4 0 2 0 12
4. SK Jihlava 6 3 1 1 1 12
5. Pacovští Honzíci 5 2 1 1 1 9
6. PSKC Okříšky-MoBu 6 2 0 3 1 7
7. TJ Centropen Dačice 5 2 0 3 0 6
8. FBK Piráti Sokol Chrudim 5 1 0 3 1 4
9. FTC Vysoké Mýto 5 1 0 4 0 3
10. Hippos Žďár n/S. 4 1 0 3 0 3
11. FBC LETOHRAD Orel Orlice 6 1 0 5 0 3
12. FBŠ Jihlava 0 0 0 0 0 0
Tomáš Boštík
Tomáš Boštík (0)
Body 4
Branky 2
Asistence 2
Trestné minuty 2

Tomáš Hájek
Tomáš Hájek (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Michal Háp
Michal Háp (0)
Body 9
Branky 2
Asistence 7
Trestné minuty 5

Ondřej Háp
Ondřej Háp (0)
Body 2
Branky 1
Asistence 1
Trestné minuty 4

Petr Kuchta
Petr Kuchta (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 2

Marek Lamplot
Marek Lamplot (0)
Body 6
Branky 2
Asistence 4
Trestné minuty 6

David Mlejnek
David Mlejnek (0)
Body 2
Branky 0
Asistence 2
Trestné minuty 0

Vilém Nonn
Vilém Nonn (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 0

Tomáš Novák
Tomáš Novák (0)
Body 3
Branky 1
Asistence 2
Trestné minuty 0

Daniel Ondráček
Daniel Ondráček (0)
Body 3
Branky 1
Asistence 2
Trestné minuty 2

Matěj Stejskal
Matěj Stejskal (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Ondřej Vašek
Ondřej Vašek (0)
Body 0
Branky 0
Asistence 0
Trestné minuty 0

Ladislav Štancl
Ladislav Štancl (0)
Body 2
Branky 0
Asistence 2
Trestné minuty 0

Martin Štarman
Martin Štarman (0)
Body 11
Branky 9
Asistence 2
Trestné minuty 4

Štěpán Švec
Štěpán Švec (0)
Body 11
Branky 8
Asistence 3
Trestné minuty 2

Jiří Žák
Jiří Žák (0)
Body 2
Branky 2
Asistence 0
Trestné minuty 0

Jiří Boštík
Jiří Boštík (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 0

Jan Kulhavý
Jan Kulhavý (0)
Body 1
Branky 0
Asistence 1
Trestné minuty 2

Začátek Konec Poznámka
Po 20:00 21:15 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St trénink není
Čt 18:30 20:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
19:30 21:00 Městská sportovní hala, Litomyšl
So trénink není
Ne trénink není

Partneři

Děkujeme :)

Zpět